https://pansp.pl/wp-content/uploads/2024/05/Uwaga-jpg.webp

Bezpłatne wejściówki – Carpathian Startup Fest 2024

10 maja 2024

 

Nasza Uczelnia dysponuje pulą bezpłatnych biletów na Carpathian Startup Fest 2024, z których skorzystać mogą zarówno pracownicy PANS w Przemyślu, jak i studenci zainteresowani tematyką wydarzenia. Pula biletów jest ograniczona. Aby nabyć bezpłatny bilet należy dokonać osobistej rejestracji w Akademickim Biurze Karier PANS (Kolegium Techniczne, pokój nr. 3,41 II piętro, w godz.: 7:00-15:00) w godzinach urzędowania biura. Termin zgłoszeń upływa 14 maja 2024 r. lub w momencie wyczerpania puli bezpłatnych biletów.

Poniżej kilka słów o wydarzeniu od Organizatorów:

5 i 6 czerwca w Jasionce koło Rzeszowa, w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena, świat młodych spółek spotka się dużym kapitałem na Carpathian Startup Fest 2024. Wśród uczestników – kilkaset startupów i czołówka polskich funduszy inwestycyjnych. W programie: dwa dni pitchów, prezentacji i paneli dyskusyjnych, niemal setka gości na scenach Demo Day i Community Stage, matchmaking uczestników i rozbudowywany networking, a wieczorem kultowe już muzyczne MeetUp Party!

Gwóźdź programu to finał konkursu #CSF24. Najwięcej zgłoszeń, bo 145 nadesłały startupy. Wpłynęło również 109 pomysłów biznesowych oraz 26 propozycje od scaleupów. Razem aż 280 aplikacji!

Na tych, którym nie udało się wejść do finału czeka specjalna scena Open Mic Pitch, którą już po raz drugi powierzamy w ręce Pitch Me Baby. Podczas #CSF24 będzie także okazja odbić piłkę i skierować serię pytań w stronę funduszy w ramach Reverse Pitch (odwrócony pitch), kiedy to nie founderzy, ale inwestorzy muszą się zaprezentować przed startupami.

 

 

Logo PWSW
EnglishPoland