Komunikacja 360: Biznes, IT, Języki Obce

Komunikacja 360: Biznes, IT, Języki Obce

SPRAWDŹ, CO PRZYGOTOWALIŚMY W PROGRAMIE STUDIÓW!

NOWOŚĆ! Od roku 2024/2025!*

*po uzyskaniu zgody Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Studia licencjackie – 6 semestrów (3 lata)
Studia stacjonarne
Profil praktyczny

Specjalności (do wyboru):
Informatyczne narzędzia komunikacji i zarządzania
Skuteczna komunikacja i zarządzanie informacją
Języki obce w biznesie i komunikacji

To kierunek mocno osadzony w realiach współczesnego świata i potrzebach rynku pracy. Specjalistyczny i wszechstronny jednocześnie. Otwierający drzwi wielu branży na gruncie krajowym i zagranicznym. Nowoczesny!

Dla kogo?

Program kierunku został pomyślany tak, aby spełnić oczekiwania osób świadomych siły Internetu i nowoczesnej komunikacji, zarówno humanistów, jak i miłośników narzędzi informatycznych, z wykorzystaniem różnych narzędzi i języków obcych.

Co po studiach?

Jego absolwenci z powodzeniem znajdą zatrudnienie w działach komunikacji i PR w różnych branżach, firmach technologicznych i IT oraz organizacjach międzynarodowych i instytucjach rządowych. Będą wyjątkowo przygotowani do pracy w międzynarodowych środowiskach, wymagających nie tylko umiejętności technologicznych i komunikacyjnych, ale także zaawansowanych kompetencji językowych.

Absolwenci znajdą pracę w działach komunikacji i PR, firmach technologicznych, organizacjach międzynarodowych oraz instytucjach rządowych. Będą gotowi do pracy w środowisku wymagającym umiejętności skutecznej komunikacji, zarządzania informacją, również w języku angielskim oraz wykorzystania narzędzi Informatycznych.

Przed absolwentem „Komunikacji 360” stoją otworem…

działy PR i komunikacji korporacyjnej, działy marketingu, biura prasowe, media, agencje reklamowe, wydawnictwa, międzynarodowe firmy, organizacje zajmujące się analizą danych i badaniami rynku, agencje tłumaczeniowe i lokalizacyjne, turystyka, hotelarstwo i wiele innych.

Czego się nauczysz? Przykładowe zagadnienia:

Reklama, social media, komunikacja wirtualna, autoprezentacja w biznesie, marketing, wizerunek marki, savoir vivre, zarządzanie informacją, język angielski w IT, branding, komunikacja międzykulturowa, menedżer w organizacji, kreowanie wizerunku, technologie mobilne, etyka biznesu i wiele innych.

Komunikacja 360: Biznes, IT, Języki Obce
Logo PWSW
EnglishPoland