https://pansp.pl/wp-content/uploads/2024/06/Wzor-wyroznienie-7-scaled.webp

NOWE KIERUNKI STUDIÓW 2024/2025

19 czerwca 2024

Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Przemyślu planuje uruchomienie trzech nowych kierunków studiów. Każdy z tych kierunków został zaprojektowany z myślą o potrzebach dynamicznie rozwijającego się rynku pracy:

  • Fizjoterapia – rozwój współczesnej medycyny spowodował, że fizjoterapia zajmuje bardzo ważne miejsce w profilaktyce i leczeniu pacjentów z różnymi jednostkami chorobowymi. Obecnie nie ma dziedziny medycyny, w której zabiegi fizjoterapeutyczne nie miałyby zastosowania. Sprawdź czego się nauczysz i jaka kariera czeka Cię po studiach: https://pansp.pl/fizjoterapia/.
  • Komunikacja 360: Biznes, IT, Języki Obce – program kierunku został pomyślany tak, aby spełnić oczekiwania osób świadomych siły Internetu i nowoczesnej komunikacji, zarówno humanistów, jak i miłośników narzędzi informatycznych, z wykorzystaniem różnych narzędzi i języków obcych. Sprawdź czego się nauczysz i jaka kariera czeka Cię po studiach: https://pansp.pl/komunikacja-360-biznes-it-jezyki-obce/.
  • Zarządzanie i inżynieria produkcji – dla osób z zacięciem inżynierskim, z predyspozycjami do nauki przedmiotów ścisłych, technicznych, którym jednocześnie nieobce są zagadnienia biznesowe; dla zainteresowanych funkcjonowaniem organizacji, relacjami międzyludzkimi, podejmowaniem decyzji strategicznych i rozwojem biznesu. Sprawdź czego się nauczysz i jaka kariera czeka Cię po studiach: https://pansp.pl/zarzadzanie-i-inzynieria-produkcji/.

 

Rekrutacja na wymienione kierunki zostanie otwarta po otrzymaniu zgody Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Logo PWSW
EnglishPoland